EN

Kultúrne centrum Lozorno

Nízkonákladový dizajn servis pre kultúrne centrum za mesačný paušál. Označenie kultúrneho centra, plagáty a obecný spravodaj.

Malá dedina Lozorno, ležiaca v blízkosti Malých Karpát na Záhorí. Tritisíc obyvateľov a jedna úžasná a aktívna riaditeľka Centra kultúry. Prináša do malej lokality kultúrne programy a vystúpenia pre deti aj dospelých, podporuje čitanie kníh a kultúrny rozvoj všetkých obyvateľov. Pozýva malé aj veľké hviezdy z celého Slovenska aj zo zahraničia.

 

Kultúrne centrum v Lozorne potrebovalo pravidelne komunikovať aktivity a programy svojim obyvateľom a záležalo mu na pútavom a funkčnom dizajne. Dohodli sme sa na mesačnej paušálnej cene, v ktorej je mesačný programový plagát, niekoľko samostatných plagátov k podujatiam a rýchla retuš balíka fotografií do obecneho spravodaja.

 

Na začiatku sme navrhli a zrealizovali označenie budovy kultúrneho centra, vytvorili sme dizajn a šablónu obecného spravodaja, ktorý rýchlo a efektívne zalamuje  DTP grafik.

 

Z kultúrneho centra vždy príchádzajú perfektne pripravené podklady, texty a fotografie, čo umožnuje znížiť náklady na minimum a poskytovať centru servis v dostačujúcej kvalite, rýchlosti, a hlavne cene.

 

 

 

Projekty